Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zakáží v Rusku Černochy ?

20. 11. 2014 11:54:41
Na Facebooku jsem se zeptal svých přátel zda jsou pro dočasné rozmístění amerických vojáků v ČR. Kamarád mi odpověděl :

To mě inspirovalo k napsání mého úplně prvního pokusu o blog ....

Milý kamaráde,

Neodpověděl jsi mi tak úplně na otázku ohledně vstupu cizích armád na naše území a vybudování vojenské základny, například v Milovicích, přesto se pokusím se oponovat Tvým tezím.

Emigruj do Ruska

Ne, já v tento moment nikam emigrovat nechci. Chci aby naše země byla svobodnější a navrátila se k prosperitě, podobně jak to bylo v 90 tých letech. Když mi bylo 14, demonstroval jsem památného 17.11. na Národní třídě proti socialistickému, Husákovu režimu. Nyní stále ještě hodně svobody máme, a já chci zastavit trend kdy nám naši svobodu berou. Teď a hlavně tady.

V Rusku chtějí zákonem zastavit všechny ty „slimáky“, „buzny“, „negry“ a „havlisty“

Nemám, bohužel žádné informace o tom, že by RF chytala nějaké zákony o zákazu islámu. Jak píšu – bohužel. Rusko má poměrně početnou menšinu občanů vyznávajících sunnitský islám, cca 14%. Jejich porodnost je, jako všude jinde, mnohem vyšší než porodnost etnických Rusů. Pokud bude Rusko chtít zachovat svojí kulturu a identitu, pokud bude Rusko chtít být i nadále multikultůrní, bude muset nějakým způsobem islám omezit. Nyní je islám oficiálně zakázaný jenom v Angole a v Japonsku, dovedu si do budoucna toto administrativní omezení představit, ale nyní není na pořadu dne.

Ohledně „zákazu homosexuality“ v Rusku podléháš mediálnímu klišé. Homosexualní styk v Rusku trestný není již od roku 1993 !!! Naopak je trestný v mnoha Amerických státech : Alabama, Florida, Idaho, Lousiana, Michigan, Mississippi, Severní Karolína, Oklahoma, Jižní Karolína, Utah, Kansas a Texas. Zakazují to zákony označované jako Sodomy law. Homosexuální styk je trestný i v americké armádě. Perličkou je, že zimní olympiáda v Salt Lake City, ve státě Utah, probíhala na území kde je zakázána obhajoba homosexuality. V Rusku je zakázáno propagovat homosexualitu : předpokládám, že tím je myšlen zákaz pochodů „hrdých“ homosexuálů centry měst či přepisování tradičních pohádek na verze kde se milují dva princové a princezna chybí. Vzhledem k tomu, že není vůbec jisté, jaké jsou důvody pro homosexuální chování, to považuji veskrze za rozumné.

Zákaz „negrů“ v Rusku zcela určitě nechystají – nevím kde ji na to přišel. To mě spíš děsí, že v USA, za mého mládí se říkalo „země svobody“, je šikanován chlap, mimochodem celý život zaměstnává černochy jako basketbalisty, za to, že v soukromém rozhovoru řekne své holce ať se nefotí s černochy. To je konec svobody! To je nástup další totality!

Co se týká zákazu „havlistů“ v Rusku, asi máš na mysli, že ruské neziskové organizace, které dostávají peníze ze zahraničí musí být označeny jako „zahraniční agent“. Velmi rozumný krok! Například USA se netají tím, že do ovlivňování politiky na Ukrajině investovali již 100.000.000.000 Kč. Naše vláda investovala již více než 80.000.000 Kč do organizace Člověk v tísni, která ruskou politiku ovlivňuje naprosto nezakrytě. Dokonce ji ruské úřady vykázali z Čečenska a obvinili z podpory terorismu – za peníze českých daňových poplatníků. Saudská Arábie vynakládá ročně miliardy dolarů na šíření wahabistického islámu po celém světě. George Soros vynakládá další ohromné suny na utváření společnosti podle svých představ. Suverénní stát se prostě, proti takovémuto masivnímu ovlivňování bránit musí.

Hledání nepřítele

Bohužel na světě není jenom dobro. Na světě každým okamžikem intrikují různé skupiny jak ovládat druhé lidi, druhé národy. Na obvodě Prahy 1 ( kde bydlím ) vymýšlejí desítkylidí jak ovládnout radnici – stamiliónový rozpočet městské části a vládnout 4 roky 30.000 spoluobčanům. V celé Praze usilují stovky lidí o ovládnutí Magistrátu – a 48 miliardového magistrátního rozpočtu a vládnutí miliónu spoluobčanů. V celé ČR intrikují tisíce lidí jak ovládnou sněmovnu – včetně bilionového rozpočtu státu a vládnout 10 milionům spoluobčanů. Domnívám se, že jenom idiot si může myslet, že neexistují další tisíce lidí, kteří by chtěli ovládat svět a vládnout 7 miliardám. Ano, a tyto lidi já vnímám jako nebezpečí – chceš-li jako nepřítele.

Žijeme si nejlépe v historii

Ano, nežijeme si špatně. Je možná téma do diskuse, zda-li naši předkové na přelomu 19. A 20. Století neměli život klidnější, méně materialistický, méně hektický a celkově lepší, ale jsem rád za dobu ve které žiji ( už kvůli dostupnosti lokální anestesie u zubaře ). Asi úplně stejně jako Ty sdílím obavu z dalšího vývoje. Jen se rozcházíme v tom kdo je to nebezpečí pro naší budoucnost. Ty se domníváš, že Rusko, protože se tam nesmí dětem propagovat homosexualita. Já to nebezpečí vidím to propojování korporací s vládami, v tom, že miliardář může nakoupit zaměstnance, nechat je zvolit jako poslance a pokoušet se celý stát řídit jako firmu. V tom, že nesmíš své přítelkyni po telefonu říci :“nefoť se s těmi černochy“, v tom, že nejen Tobě vadí, že já nechci americké vojáky v Milovicích, v tom, že vláda chce stále větší díl z peněz co si lidé vydělají, v tom že o tvaru českých okurek rozhoduje úředník v dalekém Bruseli, v tom, že v dalekém Bruseli přikážou, že máme platit stovky miliard korun utajeným „solárním baronům“ za elektřinu, v tom, že policejní plukovník a pološílený státní zástupce ( který je v USA proškolený pro boj korupcí a pravidelně chodí na US ambasádu kdoví co řešit ) svrhnou vládu kvůli „největšímu korupčnímu skandálu v našich novodobých dějinách“ a pak hledají účtenky od kabelek ... To jsou, podle mě, ty kroky, které nám svobodu berou a přibližují nás nové, díky technice, mnohem horší, diktatuře.

Autor: Robert Metelec | čtvrtek 20.11.2014 11:54 | karma článku: 29.13 | přečteno: 1493x

Další články blogera

Robert Metelec

V Severních Čechách je víc "pražské kavárny" než v Praze

Za „pražskou kavárnu“ se vydává mnoho mimopražských „náplav“ a naopak jako „pražská kavárna“ se chová mnoho Litoměřičanů, Brňáků i Ostraváků, kterým to ale nikdo nevyčítá...

3.11.2016 v 19:29 | Karma článku: 20.86 | Přečteno: 956 | Diskuse

Robert Metelec

Podvody lidí kolem Martina Konvičky při likvidaci Bloku proti islámu

V dubnu Martin Konvička a Petr Hampl vypověděli smlouvu Úsvitu o spolupráci při krajských volbách 2016 a parlamentních 2017. Následně na sněmu 28.5. odhlasovala část delegátů likvidaci Bloku.

23.10.2016 v 18:39 | Karma článku: 11.33 | Přečteno: 698 | Diskuse

Robert Metelec

Islám je skutečně náboženství míru !

Všichni ti Halíkové (Pravda a láska), Hate Free Dienstbierové (ČSSD) a Pelikánové (ANO) mají pravdu. Už samotné slovo „islám“ se překládá jako „podvolení se“, ale také „mír“.

19.5.2016 v 15:47 | Karma článku: 43.89 | Přečteno: 3495 | Diskuse

Robert Metelec

Proti Zemanovi demonstrují jenom komunisti, vedení ODS, islamisti a KDU-ČSL

Byl jsem se podívat na demonstraci na Václavském náměstí proti Zemanovi v neděli 22. listopadu. Na Václavské náměstí šli demonstranti z Albertova. Tam demonstraci svolali studenti, pod záštitou rektorů.

24.11.2015 v 11:47 | Karma článku: 41.15 | Přečteno: 2741 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jarka Jarvis

Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?

Většinou tam, kde maminka snesla vejce. Jenže, podobně jako v mnoha jiných případech, i tady existují výjimky, a tak se v apartmánu rodiny orla bělohlavého z čista jasna ocitla dvě holátka jestřába červenoocasého.

20.8.2017 v 3:08 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 8 | Diskuse

Milan Radek

Možný útok islamisty na Sibiři - varování hlavně pro nás k výročí 21. srpna

Jednak pro ty co věří že bohatýr Vova ochrání Evropu od islámu, a hlavně varování pro ty co kašlou na Izrael nebo Rusko když jsou také oběti útoků, a jediné co evropské lídry napadne je dávat zátarasy do ulic aby šílené dodávky

20.8.2017 v 1:08 | Karma článku: 8.93 | Přečteno: 96 | Diskuse

Olga Vodová

A teď, prosím tě, Olčo, nemluv!

Když navštívíte některý salón se službami, většinou, téměř vždy si chtějí majitelky či službu vykonávající pracovnice povídat. Hodně povídat. Pánové prominou, nebude řeč o návštěvách erotického salónu ani autosalónu.

19.8.2017 v 22:59 | Karma článku: 4.00 | Přečteno: 90 | Diskuse

Libuse Palkova

Italské speciality

Navzdory titulu se nebudu zabývat světoznámou italskou gastronomií, ale tím, čím jsou Italové jiní, čím se odlišují od jiných národností, zkrátka čím jsou speciální.

19.8.2017 v 22:47 | Karma článku: 6.87 | Přečteno: 133 | Diskuse

Libuse Palkova

Bidet jako běžná součást koupelny

Pravidelné osprchování a důkladná čistota jsou základem toho, aby člověk ostatním voněl, protože ani sebelepší parfém nezakryje nedostatky v hygieně Ale ruku na srdce-kolik z nás má koupelnu tak velkou aby si mohl dovolit bidet?

19.8.2017 v 16:28 | Karma článku: 19.79 | Přečteno: 1123 | Diskuse
Počet článků 10 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2265

Jsem podlahář z Prahy :-), zajímají mne prkna a parkety, politika a islamizace Evropy. Podívejte se na moje stránky.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.