Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jsou všichni ilegální imigranti teroristé a zločinci?

22. 09. 2015 13:27:00
Podezírám média, že se na příbězích jednotlivých ilegálních imigrantů snaží zlidšdit tu masu muslimů, která se valí do Evropy. Zatím se jim to moc nedaří, naopak.

Utonulý Ajlan

Počátkem září obletěla svět drastická fotografie utopeného chlapce Ajlana, který se svojí rodinou, přeplouval z Turecka na řecký ostrov Kos. Kromě jeho otce se utopila celá rodina. Smutná fotka tříletého, pěkně oblečeného chlapečka musela pohnout snad úplně s každým. Média na celém světe si to dobře uvědomila a snad všechny papírové deníky ji otiskli na titulní stránce. Noviny, které to neudělaly se staly terčem kritiky. Aktivisté z „neziskových“ organizací, placených vládou a EU, fotku ihned použili pro podporu dovozu dalších muslimských imigrantů do Evropy.

Již po pár dnes však začaly ven prosakovat méně lichotivé informace o osudu rodiny malého Ajlana.

Otec malého Ajlana měl záchranou vestu, ale jeho děti ne! Proboha co to je za otce!?

V Turecku rodina žila již od roku 2012, otec měl práci a pronajatý byt. Fakt utíkali před válkou?

Teta malého Ajlana, žijící v Kanadě, médiím potvrdila, že mířili do Kanady, že si otec chtěl nechat udělat nové zuby.

Vrcholem nepovedené propagandy byla informace zpravodajského serveru CBCnews, který přinesl svědectví Zainab Abbasové, jejíž dvě děti cestou rovněž utonuli, že otec Ajlana byl součástí skupiny, která od ní převzala 10.000 USD za cestu do Řecka. Abdullah Kurdi loď dokonce řídil. (http://www.cbc.ca/news/canada/british-columbia/abdullah-kurdi-not-people-smuggler-family-says-1.3224794 )

Z otce nebohého Ajlana se vyklubal pašerák lidí, který si od svých klientů vzal 250.000 Kč a neobtěžoval se jim poskytnou záchranné vesty.

Uprchlík, kterému maďarská kameramanka podrazila nohy

Dalším hlubokým lidským příběhem měl být nakopnutý fotbalový trenér Usama al-Abdelmohsen ze Sýrie. Když dav muslimů prorazil Maďarskou hranici, nedbal na výzvy police a hnal se do Maďarska, kameramanka maďarské televize Petra Lászlóová,mu měla podrazit nohu – i s malým dítětem v náručí.

Opět trvalo jen několik dní a objevili se spekulace : proč má „otec“ zimní bundu, dlouhé kalhoty a jeho údajný syn kraťasy a tričko s krátkým rukávem? Je to vůbec jeho otec? Skupina syrských křesťanů prohledala jeho facebookový profil (https://www.facebook.com/profile.php?id=100005458094105&fref=nf&pnref=story ) a objevili že se jedná o fanouška či dokonce člena teroristické organizace Al Nusrá, syrské pobočky Al Kajdy. O dalších pár dní se připojila Kurdská demokratická strana s prohlášením, že se jedná o bojovníka Al Nusra, který proti Kurdům dlouho válčil. Navíc přidali obvinění, že vyprovokoval masakr 50 Kurdů v roce 2004 ve městě Kámišlí http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/66470/kurdove-muz-ktereho-kopla-madarska-kameramanka-patril-k-dzihadistum-napojenym-na-al-kaidu.html. Vlajkou organizace Al Nusra se chlubil na svém facebookovém profilu :

Po té, co tento džihádista, dostal zaměstnání ve španělském fotbalovém klubu, syrští křesťané oprávněně ptají : Je Evropa hloupá? Nebo jenom chová hloupě? :

Aktualizace : podle nově zvěřejněných záběrů je jasné, že Usáma lhal! Nohy mu nepodrazila kameramanka, ale upadl, když se pokoušel utéct maďarskému policistovi. Je dobré si připomenout, že tento džihádista pro TV kamery prohlásil po incidentu :„Kopnutí novinářky bylo velmi děsivé a silné. Překvapilo mě to. Pak přišla bolest, když jsem viděl strach a paniku ve tváři svého syna. Saíd brečel dvě hodiny. Byl jsem vyděšený.“
(více zde : http://svobodneforum.cz/video-kameramanka-uprchlikum-nohy-nepodrazela/ )

Bojovník za svobodu demokracii?

Svět rovněž obletěla fotografie Laíta al Sáleha : v plné zbroji a při vstupu do EU s tričkem Thank you.

Vládní agentura Hate free, spadající pod ministra Dienstbiera, zaujala stanovisko : nebyl členem Islámského státu – je to bojovník za demokracii (http://www.hatefree.cz/blo/hoaxy/1123-uprchlik-isil ). Už zapomněli dodat, že se jedná o bojovníka Free Syrian Army! FSA je organizace bojující proti syrské armádě a policii, kterou OSN placená organizace Human Rights Watch obvinila z páchání únosů, nezákonných poprav a mučení (http://www.hrw.org/news/2012/03/20/syria-armed-opposition-groups-committing-abuses ). FSA se nijak netají, že popravuje zajaté syrské vojáky (http://www.mcclatchydc.com/news/nation-world/world/middle-east/article24733633.html ).

Vím, že ne každý muslim je terorista a zločinec. Nicméně ze 3 lidských příběhů se vyklubali : člen Al Nusrá, bojovník FSA a pašerák lidí. Po mediální smršti, která měla otevřít srdce a peněženky Evropanů, jsem však přesvědčen, že naprostá většina imigrantů, kteří přicházejí do Evropy jsou teroristé a zločinci.

Autor: Robert Metelec | úterý 22.9.2015 13:27 | karma článku: 37.34 | přečteno: 1610x


Další články blogera

Robert Metelec

Babiš, Stropnický a Šlechtová zase lhali. Novičok vyráběli.

Ještě v březnu premiér Babiš tvrdil, že se u nás bojová látka novičok nevyrábí. Již na počátku května je jasné, že opět lhal. Ze lži ho usvědčil prezident Zeman na základě informací od Vojenského obraného zpravodajství.

4.5.2018 v 0:10 | Karma článku: 35.27 | Přečteno: 1325 | Diskuse

Robert Metelec

V Severních Čechách je víc "pražské kavárny" než v Praze

Za „pražskou kavárnu“ se vydává mnoho mimopražských „náplav“ a naopak jako „pražská kavárna“ se chová mnoho Litoměřičanů, Brňáků i Ostraváků, kterým to ale nikdo nevyčítá...

3.11.2016 v 19:29 | Karma článku: 21.80 | Přečteno: 1110 | Diskuse

Robert Metelec

Podvody lidí kolem Martina Konvičky při likvidaci Bloku proti islámu

V dubnu Martin Konvička a Petr Hampl vypověděli smlouvu Úsvitu o spolupráci při krajských volbách 2016 a parlamentních 2017. Následně na sněmu 28.5. odhlasovala část delegátů likvidaci Bloku.

23.10.2016 v 18:39 | Karma článku: 11.90 | Přečteno: 753 | Diskuse

Robert Metelec

Islám je skutečně náboženství míru !

Všichni ti Halíkové (Pravda a láska), Hate Free Dienstbierové (ČSSD) a Pelikánové (ANO) mají pravdu. Už samotné slovo „islám“ se překládá jako „podvolení se“, ale také „mír“.

19.5.2016 v 15:47 | Karma článku: 43.94 | Přečteno: 3648 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jiří Jurčák

Co Čech - to muzikant, co Rus - to okupant!

To bylo jedno z hesel, které kluci psali štětkami latexem na cesty, po kterých jezdily kolony sovětských tanků. Nikdo samozřejmě nepochyboval o tom, který národ stál v čele CCCP, ať už byl vůdcem Gruzínec, Rus, nebo Ukrajinec.

21.8.2018 v 13:46 | Karma článku: 15.79 | Přečteno: 346 | Diskuse

David Vlk

Pravda sa ukáže na třetím schodku

"Dědo, dúfám, že tam nechlastáš v tom vinném sklepě? Co tam hergot celé dni děláš?" Volávala babička na dědu, který se před letním hicem pečlivě ukrýval ve svém sklépku na dvoře.

21.8.2018 v 11:18 | Karma článku: 39.08 | Přečteno: 2066 | Diskuse

Vilém Ravek

La La Land na vizovickém trnkobraní.

Těšil se na okamžik, kdy se jeho vědomí ocitne přesně na rozhraní mezi bděním a prvním snem. Ještě bude vnímat realitu, ale už se změní v tanečníka, zpěváka a hlavně klavíristu v muzikálu, v němž bude mít hlavní roli.

21.8.2018 v 11:18 | Karma článku: 5.18 | Přečteno: 111 | Diskuse

Marek Valiček

Docela by mě zajímalo, jestli ještě žije ta paní v noční košili

"... a když jsem tak v trenkách, plátěnkách a tričku stál mezi tankama, říkal jsem si jediné: v týhle zemi práva studovat nemůžu."

21.8.2018 v 10:34 | Karma článku: 24.00 | Přečteno: 765 | Diskuse

Irena Houdková

Vyzrajte nad svým mozkem a budete v pohodě - 2. díl

Náš mozek za nás rozhoduje prakticky každou sekundu. Uvádí se, že nám dává na vědomé rozhodnutí jen cca 2 sekundy, ve kterých můžeme projevit „svobodnou vůli“ a reagovat jinak, než jsou jeho zajeté koleje a již ozkoušená řešení.

21.8.2018 v 5:45 | Karma článku: 9.94 | Přečteno: 297 | Diskuse
Počet článků 11 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2229

Jsem podlahář z Prahy :-), zajímají mne prkna a parkety, politika a islamizace Evropy. Podívejte se na moje stránky.

Najdete na iDNES.cz