Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proti Zemanovi demonstrují jenom komunisti, vedení ODS, islamisti a KDU-ČSL

24. 11. 2015 11:47:39
Byl jsem se podívat na demonstraci na Václavském náměstí proti Zemanovi v neděli 22. listopadu. Na Václavské náměstí šli demonstranti z Albertova. Tam demonstraci svolali studenti, pod záštitou rektorů.

Komunisti, agenti StB a svazáci

Záštitu demonstraci na Albertově poskytl rektor UK Tomáš Zima. Ten byl členem KSČ 1983 – 1990. Když do strany vstupoval bylo mu čerstvých 18. Krom toho byl v roce 1989 předsedou fakultní organizace Socialistického svazu mládeže. Na řadové komunisty jsme tehdy pohlíželi buďto jako na běžné kariéristy, nebo, jak říkala má babička, "hloupé ševce", ale předsedové SSM, KSČ a podobní funkcionáři, byli přesně ti zločinci, kteří 40 let šikanovali lidi co socialismus nesnášeli, kradli majetky, vraždili v 50tých letech, zavírali své oponenty do kriminálů až do 80tých let, byli to přesně ti proti kterým jsme v roce 1989 demonstrovali a stávkovali.

Dalším komunistou, přesněji kandidátem KSČ a loajálním svazákem se ukázal být i rektor MU Mikuláš Bek.

Na Václavském náměstí vystoupila i soudružka Jiřina Šiklová. Tu komunistické ideály zlákaly již v roce 1956, asi aby podpořila tímto gestem masakr, který rozpoutal Sovětský svaz v Maďarsku. Je logické že její politická dráha po roce 1989 pokračovala v řadách extrémistické strany Zelených a podporovalo kandidáta všech pokrokových sil Karla Schwarzenberga.

Jaromír Štětina, Poslanec Evropského parlamentu vstoupil do KSČ již ve svých 22 letech. Podle komunisty Grebeníčka, ale i dalších zdrojů, byl Štětina dokonce udavačem StB s krycím jménem Plavec. Štětina měl tehdy prohlásit :“ Jsem stoupencem socialistického uspořádání společnosti. Zastávám zásadu nutnosti diktatury proletariátu v prvním období socialistické revoluce. Silná komunistická strana budovaná na principech vědy a morálně historických kritériích je podle mne jediná síla, která může změnit společnost v třídně a ekonomicky rozděleném světě.“ Jak typické pro mladého komunistu!!! Tehdy chtěl měnit „společnost“ pomocí svého členství v KSČ, dnes mu k tomu samému cíli slouží angažmá ve straně Zelených a následně TOP 09. Tehdy chtěl „spravedlivou společnost pod vedením KSČ“, dnes chce „barevnou a multikulturní Evropu“.

Soudruh Štětina je také fanouškem teroristických skupin všech barev. Do Evropského parlamentu přivezl vůdce batalionu Azov, napojeného na Pravý sektor Andrije Bileckého. Pravý sector, i batalion Azov označil kongres USA za neonacisty a rasisty (http://zpravy.idnes.cz/batalion-azov-usa-ukrajina-vycvik-dro-/zahranicni.aspx?c=A150612_093525_zahranicni_aha ).


Není známo, že by bývalý pražský primátor za ODS Bohuslav Svoboda byl členem KSČ. Angažovaný kádr ovšem být musel také, dochovalo se video kde mladý a nadějný lékař chválí návrhy Sovětského svazu a horuje za mír : https://www.youtube.com/watch?v=R7s_Fyn7Vjg) Jako primátor za údajně pravicovou a konzervativní ODS se proslavil svojí podporou homosexualistické akci Prague Pride, kde se o "svá práva" přihlásili i pedofilové. Šedá eminence pražské politiky Tomáš Hrdlička se nikdy netajil tím, že Svobodu do ODS přivedl a pražského primátora z něho udělal právě on.

Jedním z mála pozitivních činů tohoto „pokrokového“ politika je, že prý mě rodil :-)

Islamisté

Muneeb Hassan Alrawi je šéfem Ústředí muslimských obcí České republiky. Alrawi vydal knihu salafistického učence Dr. Abú Amíny Bilala Philipse Základy Tauhídu. V knize se píše že "Je nutné své neislámské vlády upřímně nenávidět", nicméně pasáž pokračuje a nemluví o EU, USA... ale o vládách muslimských zemí, kdy je těmto vládám ,,doporučováno" právo šária. Nicméně Policie ČR tuto knihu vyhodnotila jako islamistickou a provedla kvůli ní zátah v modlitebně v Praze.

Alrawi se dále proslavil svým kázáním, kde vyzýval rodiče aby své děti vychovávali k nenávisti s ateismu a vůbec ke všem co neuznávají Alláha. Děti, které nebudou dostatečně nenávidět „nevěřící“ mají rodiče bít, ale s láskou.

Lukáš Ali Větrovec, spolupracovník Alrawiho z brněnské mešit zase kázal o Židech jako o "největších nepřátelích věřících", potřebě "války proti Židům" a nutnosti je zabíjet. (https://www.youtube.com/watch?v=cRZQS06hC-I )

Novinkou Alrawiho je, že označil prezidenta Zemana a premiéra Fica za teroristy.

Isaak Bekshokov je sunitský muslim z Kavkazu, byl zlatým hřebem demonstrace na Václavském náměstí. Nejdříve vyjádřil svůj nesouhlas s tezemi lídra Bloku proti islámu Martina Kkonvičky, řekl nám že muslimové jsou dobří lidé, že mají prachy. Pak oznámil že v Paříži zabíjela ruská tajná služba a že vždycky bude válčit proti Rusáků. Dav ho ocenil potleskem.

Ukrajinci a fanoušci nového Ukrajinského režimu

Na demonstraci bylo mnoho ukrajinských vlajek, víc než českých. Částečně je donesli Ukrajinci, částečně čeští fandové europoslance soudruha Štětiny a batalionu Azov a Pravého sektoru.


Prominetní Lidovci byli zastoupeni europoslancem Pavlem Svobodou a bývalým místopředsedou Davidem Mackem. Pan Macek se demonstrace proti Zemanovi zúčastnil spolu s islamistou Alrawim. Jejich společné fotky daly vzniknout vtipu :"Sejdou se 22.11.: komunista, svazák, normalizační lidovec a šef muslimské obce. Co to je?" ......... "Studentská oslava 17. listopadu."

Krom tohoto publika jsem viděl i pár normálních lidí, 60 – 70 let. Domnívám se, že je na demonstraci proti Zemanovi, a k tleskání muslimskému bojovníkovy proti Rusákům, dovedla okupace z roku 1968. Vím a opravdu chápu, že tato křivda v mnoha lidech z této generace zůstala. Nechápu, ale že jim nevadí, nebo že nevidí, že komunisti se přestěhovali do Brusele a Washingtonu vládnou nám dál.

Aktualizace : soudruh Štětina není členem TOP 09, je pouze její výraznou tváří
http://www.top09.cz/kdo-jsme/europoslanci/

Autor: Robert Metelec | úterý 24.11.2015 11:47 | karma článku: 41.22 | přečteno: 2822x


Další články blogera

Robert Metelec

Babiš, Stropnický a Šlechtová zase lhali. Novičok vyráběli.

Ještě v březnu premiér Babiš tvrdil, že se u nás bojová látka novičok nevyrábí. Již na počátku května je jasné, že opět lhal. Ze lži ho usvědčil prezident Zeman na základě informací od Vojenského obraného zpravodajství.

4.5.2018 v 0:10 | Karma článku: 35.27 | Přečteno: 1325 | Diskuse

Robert Metelec

V Severních Čechách je víc "pražské kavárny" než v Praze

Za „pražskou kavárnu“ se vydává mnoho mimopražských „náplav“ a naopak jako „pražská kavárna“ se chová mnoho Litoměřičanů, Brňáků i Ostraváků, kterým to ale nikdo nevyčítá...

3.11.2016 v 19:29 | Karma článku: 21.80 | Přečteno: 1110 | Diskuse

Robert Metelec

Podvody lidí kolem Martina Konvičky při likvidaci Bloku proti islámu

V dubnu Martin Konvička a Petr Hampl vypověděli smlouvu Úsvitu o spolupráci při krajských volbách 2016 a parlamentních 2017. Následně na sněmu 28.5. odhlasovala část delegátů likvidaci Bloku.

23.10.2016 v 18:39 | Karma článku: 11.90 | Přečteno: 753 | Diskuse

Robert Metelec

Islám je skutečně náboženství míru !

Všichni ti Halíkové (Pravda a láska), Hate Free Dienstbierové (ČSSD) a Pelikánové (ANO) mají pravdu. Už samotné slovo „islám“ se překládá jako „podvolení se“, ale také „mír“.

19.5.2016 v 15:47 | Karma článku: 43.94 | Přečteno: 3648 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Libor Čermák

Cože? Trenky za 2 miliony korun?

Včera už zase někteří šíleli s červenými trenýrkami. Je už to skoro k smíchu. Ale co mne v posledních měsících nejvíc dostalo, je údajná cena prezidentem Milošem Zemanem spálených trenýrek. Podle někoho je prý 2 miliony korun!

22.8.2018 v 5:37 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 |

Pavel Beránek

Žádný projev, je taky projev

Miloš Zeman se rozhodl, že nebude mít řečnický projev k 21. srpnu 1968. Ale to neznamená, že neprojevil svobodnou vůli nebo, že neprojevil vlastní názor.

22.8.2018 v 0:54 | Karma článku: 9.37 | Přečteno: 140 | Diskuse

Milan Šarapatka

Křivé zrcadlo Pražského jara II

Vzpomínkové akce k letošnímu 21. srpnu měly vyvrcholit při dnešním pietním aktu před Českým rozhlasem na Vinohradské třídě. Ten byl však, bohužel, tím nejubožejším způsobem narušen.

21.8.2018 v 20:00 | Karma článku: 32.07 | Přečteno: 813 | Diskuse

Jan Dvořák

Co si cvrlikají vrabci na střeše rozhlasu

Atmosféra před budovou rozhlasu spíše než pietní akt připomínala přehlušující kotel při fotbalovém utkáni někde v jižní Americe. Ovšem s tím rozdílem, že „domácímu mužstvu“ - vládě a hnutí ANO - pískotem tady nefandili, naopak.

21.8.2018 v 19:40 | Karma článku: 17.91 | Přečteno: 373 | Diskuse

Karel Januška

Vytunelované mozky zákonodárců

Domnívám se, že by si zákonodárci měli přečíst Ústavu a nařídit soudcům, aby ji respektovali jako právní předpis nejvyšší úrovně.

21.8.2018 v 17:56 | Karma článku: 13.78 | Přečteno: 379 | Diskuse
Počet článků 11 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2229

Jsem podlahář z Prahy :-), zajímají mne prkna a parkety, politika a islamizace Evropy. Podívejte se na moje stránky.

Najdete na iDNES.cz